Farmářské dny v KONZUMU

Vážení zákazníci,

KONZUM Vám na svých prodejnách přináší Farmářské dny – nabídku čerstvého sezónního ovoce a zeleniny, farmářského masa a dalších lokálních výrobků přímo od místních farmářů a pěstitelů. Systém farmářských dnů je něco jiného než kupovat zeleninu a jiné produkty v klasickém supermarketu. Je to jeden ze způsobů, jak Vám nabídnout přístup k čerstvým, zdravým a v regionu vypěstovaným plodinám či masu za rozumné ceny. Tím, že nakupujete lokální produkty podporujete nejen místní zemědělské producenty a zaměstnanost, ale zároveň také chráníte životní prostředí v našem regionu. Tyto potraviny urazí na Váš stůl minimální počet kilometrů. Myslíme si, že je zbytečné a nesmyslné dovážet do naší republiky produkty, které vznikají i v našem okolí.

U každého produktu farmářských dnů v Konzumu máte garanci původu zeleniny či hovězího masa. Farmářská bedýnka s ovocem a zeleninou je vždy tvořena z druhů, které se v našem okolí v tuto dobu dají vypěstovat. Proto je složení bedýnky proměnlivé a závisí na aktuální úrodě pěstitelů.

Jak farmářské dny probíhají?

Je to jednoduché. Každý týden v pondělí je třeba objednat na vaší nejbližší prodejně Konzum vybrané zboží. A hned v pátek budete mít na vaší prodejně připravenu bedýnku s tím nejčerstvějším ovocem a zeleninou či balíček hovězího masa. Maso je pak z chovů z podhůří Orlických hor.

Proč na objednávku?

Protože teprve po Vaší objednávce sklízíme úrodu a zpracováváme maso z chovů, aby se k Vám dostalo vždy co nejčerstvější.

Kde si mohu farmářské produkty objednat?

Všechny níže uvedené produkty si můžete objednat na kterékoliv prodejně KONZUM, KONZUM market či COOP DISKONT. Seznam prodejen naleznete na www.konzumuo.cz .

Jednoduše v PONDĚLÍ OBJEDNEJTE – V PÁTEK VYZVEDNĚTE!

—–AKTUÁLNÍ NABÍDKA z našeho regionu——

——————————SPECIALITY ——————————-

———–MOMENTÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI————

Sdílet na Facebooku