Řeznictví Morávek Vračovice

Historie:

Firma Řeznictví Morávek byla založena roku 1992 p. Josefem Morávkem, svoji činnost zahájila provozovnou Vračovice, kde se vybudoval dle veterinárních předpisů nový provoz jatek, výrobny uzenin, bourárny a prodejny. V té době jsme provozovali další prodejnu v Ústí nad Orlicí a zrealizovali jsme distribuční rozvoz vlastním chladírenským vozem. Distribučně jsme se zaměřili na blízké regionální okolí. Zásobování spočívalo v rozvozu výsekového masa a vlastních výrobků pro řeznictví, jídelny, restaurace a prodejny. Postupem času byly stávající výrobní prostory malé a z hlediska poptávky zákazníků a odběratelů jsme byli nuceni v roce 2003 téměř celý provoz zvětšit a zmodernizovat. Ještě téhož roku jsme splnili všechna potřebná kritéria a získáváme po auditu certifikaci HACCP  (Hazard Analysis and Critical Kontrol Point – Analýza a tvorba kritických kontrolních bodů).  V roce 2006 přibyla další nová firemní prodejna v Horním Jelení.

Popis činnosti a portfolia výrobků:

Naše rodinné řeznictví si zakládá na kvalitě a jakosti námi produkovaného zboží.
Veškeré zpracované jatečné kusy pochází z našeho okolí a to od regionálních chovatelů z registrovaných chovů a každý jateční kus musí vždy splnit veterinární požadavky nutné k poražení na jatkách. Z hlediska výroby klademe důraz na zachování vlastních původních receptur a kvalitní vytřídění výrobní suroviny, aby dosahovala té nejvyšší kvality a poté z ní mohli naši proškolení zaměstnanci vyrobit takový výrobek, který si získá přízeň dalších nových konzumentů. Naše zaměření je již od prvopočátku směrem ke kvalitě a ne kvantitě. Díky žádanosti ze strany našich zákazníků nemáme důvod tento náš cíl měnit. Specializujeme se také na sezonní nabídku různých grilovacích programů a zabíjačkových specialit, které si také získali velkou oblibu.
Námi vyráběný sortiment je dosti široký. Od sekaných, vařených, uzených, pečených výrobků, salámů až po různé speciality, polotovary a mnoho dalších. Proto si v tomto sortimentu každý najde ten správný k uspokojení svých chuťových buněk.
Disponujeme širokou nabídkou výsekového masa a jsme schopni na trh dodat jak koňské, jehněčí, telecí a další méně dostupné maso, tak i uzené nebo naložené sele, kýtu či krůtu.
Řeznictví Morávek již od prvopočátku produkuje výrobky bez chemických náhražek, sóji, separátu apod.
Jsme zpracovatelé koňského masa a vyrábíme cca 7 výrobků s koňským masem.
Zkrátka přesvědčte se sami.

Kontakt:

Josef Morávek

Tel.: 465 483 125
Email: moravek.reznictvi@seznam.cz
Web: www.moravek-reznictvi.cz

Adresa: Vračovice 27, 566 01 Vysoké Mýto

Certifikované výrobky Jsme tu doma - doporučeno zákazníky:

  • Játrová paštika
  • Morávkova klobása – bez lepku
  • Šunkový kmínový točený salám – bez lepku
  • Sdílet na Facebooku