Klášterecké masné pochoutky Klášterec nad Orlicí

Historie:

V srdci Orlických hor, v malebné obci Klášterec nad Orlicí, vyrostl před několika lety moderní masokombinát. Splňuje i nejpřísnější požadavky našich i evropských hygieniků, a je tak předurčen k produkci masných výrobků nejvyšší kvality. Nabízí široký sortiment vařených, uzených a dalších pochoutek, jejichž kvalitu oceňují nejen návštěvníci hor, kteří jsou častými a věrnými návštěvníky naších firemních prodejen, ale i spokojení gurmáni v České republice i v zahraničí.

Klášterecké masné výrobky obsahují pouze kvalitní maso z českých jatečních zvířat, převážně z podhorských pastevních chovů východočeského regionu. Neobsahují žádné přísady, které by odporovaly nejvyšší kvalitě a nejlepším tradicím. Nezáleží přitom, jestli jde o jednoduché tradiční pochoutky, jako je zabíjačková tlačenka, kroupy nebo prejt, či naopak produkty řeznického a uzenářského umění. Ke kláštereckým salámům, několika druhům klobás, párkům, ručně vázaným špekáčkům nebo šunce stačí jen přivonět a ochutnat. Té nezaměnitelné vůni a chuti prostě neodoláte!

Popis činnosti a portfolia výrobků:

Porážka jatečných prasat a skotu,uzenářská výroba,distribuce chlazené a mražené drůbeže. Klademe vysoký nárok na kvalitu našich výrobků.

Kontakt:

Mareš Zdeněk

Tel.: 725 306 949
Email: mares@klmp.cz
Web: www.klmp.cz

Adresa: Klášterec nad Orlicí 162, 561 81 Klášterec nad Orlicí

Certifikované výrobky Jsme tu doma - doporučeno zákazníky:

  • Klášterecké párky
  • Klášterecký špekáček – bez lepku
  • Klášterecký závin – bez lepku
  • Salám šunkový – bez lepku
  • Sdílet na Facebooku