Mediate Dolní Libchavy

Historie:

Firma začala podnikat v roce 1994 jako regionální distributor vitamínů, kloubní, sportovní a zdravé výživy na území tehdejšího Východočeského kraje. V roce 2001 byla zahájena zakázková výroba čajů dodavatelem ze Slovenské republiky. V roce 2003 začala firma vyrábět čaje vlastními silami v pronajatých prostorách bývalých kasáren v České Třebové. Od r. 2006 vyrábíme v našich nově vybudovaných prostorech v Dolních Libchavách.

Popis činnosti a portfolia výrobků:

V současné době využíváme 5 výrobních linek k výrobě pěti produktových řad, celkem 135 druhů porcovaných čajů, 50 druhů sypaných čajů, 5 druhů Psyllií, 8 druhů bylinných sirupů a 10 druhů potravinových doplňků v tabletách. Zároveň jsme certifikováni jako výrobci bio potravin, produkujeme celkem 30 bio čajů.

Jakožto menší výrobci se snažíme spotřebitele zaujmout rozmanitou nabídkou široké škály výrobků, klademe důraz na kvalitu a chuť našich čajů. Oproti nadnárodním výrobcům jsme schopni vyrábět technologicky náročnější a obtížněji zpracovatelné směsi bylin a ovoce. Dodáváme na třicet druhů bio čajů a psyllií.

Kontakt:

Zdeněk Hubálek

Tel.: 465 52 45 47
Email: mediate@mediate.cz
Web: www.apotheke.cz

Adresa: Dolní Libchavy 325, 561 16 Libchavy

Certifikované výrobky Jsme tu doma - doporučeno zákazníky:

  • Aktivní den
  • BIO dětský ovocný čaj se šípkem na běžné pití
  • Ovocný čaj citron a zázvor
  • Ovocný čas brusinka a malina
  • Průduškový čaj bylinkáře P. Váni
  • Sdílet na Facebooku