Ing. Jan Reichl Králíky

Historie firmy:

Firma vznikla v roce 2006 jako živnostenský podnik, jehož zakladatelem byl součastný majitel Jan Reichl. Zabývala se přípravou a prodejem točené zmrzliny v provozovně v Králíkách. V roce 2008 se rozrostla o další provozovnu na přípravu a prodej točené zmrzliny v Červené Vodě. Od roku 2008 vyrábíme rovněž hlubokomraženou balenou zmrzlinu nesoucí název „zmrzlina z Králík“. Zmrzlina z Králík je vyráběna podle vlastních receptů. Počátkem roku 2010 jsme v pronajatých prostorách v Králíkách vybudovali novou provozovnu na výrobu hlubokomražené balené zmrzliny. Zmrzlinu z Králík dodáváme od dubna 2010 do vybraných obchodů Konzum.

Popis činnosti a portfolia výrobků:

Naše firma se zabývá výhradně výrobou, prodejem a distribucí zmrzliny. V provozovnách v Králíkách a Červené Vodě připravujeme a prodáváme točenou zmrzlinu ze zmrzlinových směsí dodávaných opočenskou mlékárnou. V provozovně na výrobu hlubokomražené balené zmrzliny, která se nachází rovněž v Králíkách, vyrábíme zmrzlinu podle vlastních receptů, která nese název ,,zmrzlina z Králík“. Zákazníkům nabízíme v současné době šest druhů zmrzliny mléčné a čtyři druhy zmrzliny ovocné. Balení 4,75l a 2,5l je určeno ke kopečkování pro cukrárny a restaurace. Velikost balení 1,7l, 1l a 0,5l je určeno k distribuci do obchodní sítě.

Hlubokomražená balená zmrzlina z Králík je na našem trhu jedinečná svým složením. Jedná se o mléčnou zmrzlinu, která obsahuje výhradně mléčný tuk min. 3,5% a mléčné bílkoviny (mléčný tuk v žádném případě není nahrazen rostlinným tukem). Jako ochucující složka je použita surovina, jejíž název zmrzlina nese. To znamená, že vanilková zmrzlina je vyrobena z vanilkového lusku, kakaová zmrzlina obsahuje kakaový prášek, borůvkový jogurt je vyroben z borůvek a jogurtové kultury. Ochucující složka ovocných zmrzlin je tvořena výhradně čerstvým ovocem nebo ovocnými pastami. Jedná se tedy o výrobek vysoké kvality.

Mléčná zmrzlina vanilková
Mléčná zmrzlina borůvkový jogurt
Mléčná zmrzlina pistáciová
Mléčná zmrzlina vaječný koňak
Mléčná zmrzlina stracatela
Mléčná zmrzlina kakaová

Kontakt:

Ing. Jan Reichl

Tel.: 461 105 248, 737 586 491
Email: reichl.jan@seznam.cz
Web: www.zmrzlinakraliky.webnode.cz

Adresa: Moravská 481, 561 69 Králíky

Certifikované výrobky Jsme tu doma - doporučeno zákazníky:

  • Mléčná zmrzlina pistáciová
  • Mléčná zmrzlina vanilková
  • Sdílet na Facebooku